Wij bestaan dit jaar 30jaar! Ontdek al onze festiviteiten & vier mee!

In het groen
avontuur
teambuilding

Vlottenbouw voor bedrijven

Lees meer… Minder weergeven

In teams van 6 tot 8 personen ga je aan de slag met het bouwen van een vlot. Nog nooit gesjord? Geen zorgen! Onze monitor geeft jullie een duidelijke en praktische introductie, zodat iedereen snel mee is.

Zodra het vlot klaar is, stappen jullie met peddel en zwemvest het water op om het resultaat te testen. Daarbij daagt onze monitor jullie uit met spannende opdrachten op het water. Is het snelste vlot ook het meest stabiele? Wie kan zonder nat pak van plaats wisselen?

Afhankelijk van jullie wensen en sportiviteit past onze monitor de opdrachten aan, zodat iedereen een leuke, uitdagende en haalbare ervaring beleeft.

2u
Nieuwpoort
10-50 Personen
April – Oktober
Catering

Wil je na je teambuilding samen genieten een lekkere lunch of diner? Bijvoorbeeld een gezellige BBQ, pizza- en pastabuffet, broodjeslunch…

Wij zorgen met plezier voor de catering volgens jullie wens, zodat jullie ongestoord kunnen ontspannen en nagenieten.

Vraag gerust naar de mogelijkheden.

Inbegrepen
  • Begeleiding
  • Reddingsvest
  • Warme douche na de activiteit
  • Slotdrink
Niet inbegrepen
  • Persoonlijke ongevallen verzekering
  • Catering: lunch, diner, …
vanaf
€32, –
per persoon
prijzen zijn excl. BTW
horeca

Herladen na je activiteit

Na al dat avontuur is het tijd om te ontspannen en bij te tanken! Op onze locaties kan je genieten van een lekker drankje en lekker eten terwijl je kan nagenieten van de dag.

    Bar 't Kraaienest
    Bar 't Kraaienest
    Bar 't Kraaienest

    Bar ‘t Kraaienest Nieuwpoort

    Bij bar ’t Kraaienest kan je na je activiteit lekker ontspannen op het terras met uitzicht over de polders. Geniet van een smakelijke spaghetti, pizza/pastabuffet of een heerlijke BBQ met je groep.
    Meer info >>
reviews

Onze klanten aan het woord

Axelle De Huyvetter

Delaware Consulting CVBA

“We hebben beroep gedaan op The Outsider Coast voor een teambuilding met 20 personen. Zeer vlotte en vriendelijke communicatie, enorm positieve ervaring! Zeker een aanrader.”

Jimmy Op de Beeck

“Leuke vibe, geweldige teambuilding gehad!”

Caroline Barthol

Oooh Jardin SRL

“Teambuilding organisé en décembre pour 9 pesronnes et tout était nickel!
Dès le début la communication était parfaite et les propositions d’activités très sympas.
Merci Désirée de nous avoir fait vivre une top journée!”

  • Hoe reserveer ik een teambuilding voor mijn bedrijf?

    Neem contact op, vertel ons wat jullie graag willen doen en wij maken een offerte op maat. Zodra alles goedgekeurd is, plannen we je event definitief in.

  • Kan ik ook met een groot team bij jullie terecht voor een teambuilding?

    Absoluut! Neem contact met ons op en we bekijken samen wat mogelijk is om er een onvergetelijke dag van te maken.

  • Kan ik me opfrissen na de activiteit?

    Ja hoor, je kan gebruik maken van de kleedruimtes en douches op al onze locaties. Dit zit in de prijs inbegrepen.

  • Kunnen we een teambuilding combineren met catering of een meeting?

    Dat kan zeker. We kunnen een teambuilding volledig uitwerken van A tot Z voor je bedrijf. We kunnen kijken voor maaltijden, vervoer, overnachting, meetingruimtes… Vraag ons gerust naar de mogelijkheden.

  • Kunnen we overnachten aan zee na de (team)activiteit met een (grote) groep?

    Ja, we hebben comfortabele groepslogementen vlakbij onze hoofdlocatie. Bekijk ons logementaanbod.

  • Waar kan ik de prijzen voor bedrijfsteambuildings vinden?

    Op onze site vind je prijscategorieën. Wil je een offerte op maat? Neem contact op, geef je wensen door en wij maken je een voorstel op maat.

  • Wat bij slecht weer/regen?

    Een beetje regen houdt ons niet tegen – de activiteit gaat gewoon door bij lichte neerslag. Enkel wanneer de weersomstandigheden het onveilig maken om de activiteit te laten doorgaan, annuleren we de activiteit. In dat geval zoeken we in overleg met jullie naar een passend alternatief, zodat de dag alsnog een succes wordt.

  • Hoelang op voorhand moeten we aanwezig zijn voor een activiteit?

    Zorg ervoor dat je een 10-tal minuten op voorhand aanwezig bent. Dan kunnen we zeker tijdig starten met de activiteit.

FAQ

Veelgestelde vragen

De meeste antwoorden op veelgestelde vragen vind je hiernaast. Heb je toch nog extra informatie nodig? Contacteer ons dan gerust.

Vlottenbouw voor bedrijven

Vraag via onderstaand formulier je offerte aan!