


Tijdens de Beach Trophy strijden jullie in kleine teams tegen elkaar in originele opdrachten vol creativiteit, teamwork en fun!
Punten verdienen is het doel! Dat begint al bij het openen van de schatkist, waarin elke groep ontdekt welke uitdagingen hen te wachten staan. Elk team bepaalt zelf wie welke opdracht uitvoert én in welke volgorde.
Op vaste momenten zorgen extra teamchallenges voor bonuspunten en extra spanning.
Van vliegeren tot strandbloemen, van schelpen tot garnalen… de Beach Trophy ademt strand, zee en West-Vlaamse flair.
Welk team toont het meeste enthousiasme, inzet en samenwerking? En wie gaat uiteindelijk met de overwinning naar huis?
Na een actieve Beachtrophy is er niets beter dan samen nagenieten tijdens een heerlijke lunch of diner zoals BBQ op het strand of een pizzabuffet.
Geniet samen met je team van lekker eten en drankjes, met de ondergaande zon op de achtergrond.
Na al dat avontuur is het tijd om te ontspannen en bij te tanken! Op onze locaties kan je genieten van een lekker drankje en lekker eten terwijl je kan nagenieten van de dag.
Neem contact op, vertel ons wat jullie graag willen doen en wij maken een offerte op maat. Zodra alles goedgekeurd is, plannen we je event definitief in.
Onze vaste locaties zijn Nieuwpoort, Westende en Oostende. Sommige activiteiten of teambuildings kunnen we op andere locaties organiseren. Vraag gerust naar de mogelijkheden.
Absoluut! Neem contact met ons op en we bekijken samen wat mogelijk is om er een onvergetelijke dag van te maken.
Ja hoor, je kan gebruik maken van de kleedruimtes en douches op al onze locaties. Dit zit in de prijs inbegrepen.
Dat kan zeker. We kunnen een teambuilding volledig uitwerken van A tot Z voor je bedrijf. We kunnen kijken voor maaltijden, vervoer, overnachting, meetingruimtes… Vraag ons gerust naar de mogelijkheden.
Ja, we hebben comfortabele groepslogementen vlakbij onze hoofdlocatie. Bekijk ons logementaanbod.
Op onze site vind je prijscategorieën. Wil je een offerte op maat? Neem contact op, geef je wensen door en wij maken je een voorstel op maat.
Een beetje regen houdt ons niet tegen – de activiteit gaat gewoon door bij lichte neerslag. Enkel wanneer de weersomstandigheden het onveilig maken om de activiteit te laten doorgaan, annuleren we de activiteit. In dat geval zoeken we in overleg met jullie naar een passend alternatief, zodat de dag alsnog een succes wordt.
Zorg ervoor dat je een 10-tal minuten op voorhand aanwezig bent. Dan kunnen we zeker tijdig starten met de activiteit.
Voor de strandactiviteiten: Sportieve (regen)kledij, oude sportschoenen die nat en vuil mogen worden. Reservekledij en schoenen. Voor de zee-activiteiten: Zwemkledij, eventueel waterschoenen in het voorjaar & douchegerief.
Veelgestelde vragen
De meeste antwoorden op veelgestelde vragen vind je hiernaast. Heb je toch nog extra informatie nodig? Contacteer ons dan gerust.
Vraag via onderstaand formulier je offerte aan!