


Blokarten – ook wel zeilwagenrijden genoemd – is pure actie op het strand. In een driewielige kar, aangedreven door de kracht van de wind, scheer je laag over het zand. Door het zeil aan te spannen, bepaal je zelf je snelheid. Dankzij de lage zithouding voelt elke rit als een spectaculaire adrenalinerush.
We organiseren regelmatig initiaties voor zowel individuen als kleine groepjes. Na een korte, duidelijke uitleg, ga je meteen zelf aan de slag. Iedereen krijgt een eigen kar, zodat je het maximum uit je sessie haalt. Je hebt geen ervaring nodig, enkel goesting!
Zeilwagenrijden is afhankelijk van de weersomstandigheden. We hebben voldoende wind nodig om te kunnen rijden met de zeilwagens.
Zeilwagenrijden is ook perfect haalbaar voor mensen met een fysieke beperking. Je bestuurt de kar met je armen, dus je benen zijn niet nodig. We kunnen ook een sidekar voorzien, die hangt aan een kar. Zo kan je ook altijd meerijden met iemand. Laat ons op voorhand even weten wat je nodig hebt zodat we het nodige kunnen voorzien.
Wil je deze unieke ervaring delen met een grotere groep? Dat kan! We organiseren aparte groepssessies zeilwagenrijden op aanvraag.
Je kan altijd een waterafstotend pak huren om je kledij te beschermen. Neem reservekleren en je douchegerief mee als je je graag wil opfrissen na de activiteit.
Na al dat avontuur is het tijd om te ontspannen en bij te tanken! Op onze locaties kan je genieten van een lekker drankje en lekker eten terwijl je kan nagenieten van de dag.
Zorg ervoor dat je een 10-tal minuten op voorhand aanwezig bent. Dan kunnen we zeker tijdig starten met de activiteit.
Voor het kiten en zeilwagenrijden zijn we afhankelijk van de wind. Als er teveel of te weinig wind is, annuleren we de activiteit. In dat geval zoeken we in overleg met jullie naar een passend alternatief, zodat de dag alsnog een succes wordt.
Ja hoor, je kan gebruik maken van de kleedruimtes en douches op al onze locaties. Dit zit in de prijs inbegrepen.
Ja op onze locaties zijn er lockers, die je kan gebruiken om je gerief in te leggen.
Op de locatie aan ’t Kraaienest in Nieuwpoort zijn er voldoende parkeerplaatsen aanwezig. Aan de Koko Loco kan je parkeren langs de baan. Vlakbij beachclub De Kwinte in Westende is er een betalende parking. Aan de Phare East in Oostende kan je ook parkeren in de buurt.
Het is best als je online reserveert. Op die manier staat het materiaal voor je gereserveerd en is alles al betaald als je toekomt. Je kan gerust last minute reserveren.
Ja, zeker en vast. Omdat je het voertuig met je handen stuurt, kunnen ook mensen met een fysieke beperking zonder probleem deelnemen aan deze unieke strandactiviteit.
Spatwaterdichte kledij en sportieve schoenen die wat nat en vuil kunnen worden. Reservekledij en -schoenen. Breng douchegerief mee als je je achteraf wil opfrissen.
Veelgestelde vragen
De meeste antwoorden op veelgestelde vragen vind je hiernaast. Heb je toch nog extra informatie nodig? Contacteer ons gerust.
Schrijf je via onderstaand formulier in voor één van onze initiaties Zeilwagerijden in Westende of Oostende!