


Op zoek naar een sportieve dagactiviteit aan de kust? Tijdens deze avontuurlijke dag maken deelnemers kennis met 2 zeesporten en 2 strandsporten. Ideaal om op een leuke manier nieuwe sporten te ontdekken!
Dit gevarieerde programma is bijzonder populair bij schoolgroepen vanaf 15 jaar (3e middelbaar), maar ook perfect geschikt voor grote groepen zoals jeugdverenigingen, sportclubs, …
Op het programma:
• Zeeraften
• Golfsurfen
• Longboarden
• Strandsporten
We voorzien een mix van 1 watersport en 1 droge sport op maat van jongere deelnemers:
• Golfsurfen
• Strandsporten
De allerkleinsten blijven veilig op het droge met leuke en laagdrempelige activiteiten:
• Kiten op het strand
• Strandsporten
Extra info: Voorwaarde: elke deelnemer moet minstens 100 meter kunnen zwemmen. Wij voorzien een reddingsvest en wetsuit voor de zeesporten.
Voor de watersporten: zwemkledij om onder de wetsuit te dragen. In het voor- en najaar kunnen waterschoenen handig zijn.
Voor de droge sporten: sportieve kledij en schoenen (geen sandalen), die wat nat en vuil mogen worden.
Neem reservekleren en je douchegerief mee. Je kan gebruiken maken van de kleedkamers en douches in de club. Zo ben je weer fris na alle actie!
Na al dat avontuur is het tijd om te ontspannen en bij te tanken! Op onze locaties kan je genieten van een lekker drankje en lekker eten terwijl je kan nagenieten van de dag.
Zorg ervoor dat je een 10-tal minuten op voorhand aanwezig bent. Dan kunnen we zeker tijdig starten met de activiteit.
Een beetje regen houdt ons niet tegen – de activiteit gaat gewoon door bij lichte neerslag. Enkel wanneer de weersomstandigheden het onveilig maken om de activiteit te laten doorgaan, annuleren we de activiteit. In dat geval zoeken we in overleg met jullie naar een passend alternatief, zodat de dag alsnog een succes wordt.
Ja hoor, je kan gebruik maken van de kleedruimtes en douches op al onze locaties. Dit zit in de prijs inbegrepen.
Op de locatie aan ’t Kraaienest in Nieuwpoort zijn er voldoende parkeerplaatsen aanwezig. Aan de Koko Loco kan je parkeren langs de baan. Vlakbij beachclub De Kwinte in Westende is er een betalende parking. Aan de Phare East in Oostende kan je ook parkeren in de buurt.
Heeft iemand in je groep een beperking? We bekijken graag samen hoe we de activiteit kunnen aanpassen, zodat iedereen veilig en met plezier kan meedoen. Neem gerust contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken.
Onze vaste locaties zijn Nieuwpoort, Westende en Oostende. Sommige activiteiten of teambuildings kunnen we op andere locaties organiseren. Vraag gerust naar de mogelijkheden.
Ja hoor, je kan gebruik maken van de kleedruimtes en douches op onze locaties. Dit is inbegrepen in de prijs.
Ja, dat kan zeker! Op onze verschillende locaties is er een bar-bistro aanwezig. Afhankelijk van de locatie kunnen we de catering opnemen in jullie reservatie. Vraag gerust naar onze mogelijkheden.
Veelgestelde vragen
De meeste antwoorden op veelgestelde vragen vind je hiernaast. Heb je toch nog extra informatie nodig? Contacteer ons gerust.
Vraag via onderstaand formulier je offerte aan!