


Op zoek naar wat meer uitdaging dan kajakken op binnenwater? Zeekajakken is precies wat je nodig hebt! De echte fun begint zodra je door de branding bent – want dan mag je terug naar het strand… recht door de golven!
We verhuren 2-persoons zeekajaks in Westende, perfect om samen de zee te trotseren. Met deze kajaks is het niet de bedoeling dat je diep op zee gaat kajakken. Je blijft rond de branding.
Na je avontuur op zee kan je douchen in de club, en nagenieten met een hapje en drankje aan de bar of op het terras.
Wil je zeekajak doen als begeleide groepsactiviteit? Dat kan! Bekijk onze pagina Zeekajak voor groepen voor alle info.
Elke deelnemer moet minstens 100 meter kunnen zwemmen. Wij voorzien een wetsuit en een reddingsvest voor elke deelnemer. Neem reservekleren en je douchegerief mee als je je graag wil opfrissen na de activiteit.



Ja hoor, SUP en kajak zijn toegankelijke sporten die je vrij vlot op jezelf kan leren. Je krijgt sowieso een woordje uitleg en dan kan je deze sport zelf ontdekken op je eigen tempo.
Zorg ervoor dat je een 10-tal minuten op voorhand aanwezig bent. Dan kunnen we zeker tijdig starten met de activiteit.
Ja hoor, je kan gebruik maken van de kleedruimtes en douches op onze locaties. Dit is inbegrepen in de prijs.
Ja, dat kan zeker! Op onze verschillende locaties is er een bar-bistro aanwezig. Afhankelijk van de locatie kunnen we de catering opnemen in jullie reservatie. Vraag gerust naar onze mogelijkheden.
Op de locatie aan ’t Kraaienest in Nieuwpoort zijn er voldoende parkeerplaatsen aanwezig. Aan de Koko Loco kan je parkeren langs de baan. Vlakbij beachclub De Kwinte in Westende is er een betalende parking. Aan de Phare East in Oostende kan je ook parkeren in de buurt.
Veelgestelde vragen
De meeste antwoorden op veelgestelde vragen vind je hiernaast. Heb je toch nog extra informatie nodig? Contacteer ons gerust.
Vraag via onderstaand formulier je offerte aan!